SOUTĚŽ O DIÁŘE MOCER

Soutěžte o diáře Mocer (Moje cesta rokem), které jsou originální a osobité diáře/deníky na podporu síly a krásy ženy. Nabízí prostor „ven“ s klasickým datovaným kalendáriem (všemi svátky, fázemi měsíce, časy východů a západů slunce) a prostor „dovnitř“, kde je možné sledovat cykličnost, vést si deník vděčnosti nebo si poznamenávat sny, nápady, myšlenky dne – svou cestu rokem a k sobě…

Jsou dostupné v měsíční variantě (tento diář lze použít jako nástěnný rodinný plánovač nebo měsíční stolní kalendář) a v týdenní verzi (tento diář můžete postavit na stůl jako klasický stolní kalendář). Obsahují i spoustu dalších praktických listů (jako například prostor pro hlavní projekt roku; mapy světa s časovými pásmy; mapy ČR; přehled svátků vybraných států Evropy; organizaci školního roku včetně rozpisu jarních prázdnin; 3x list pro děti s rozvrhy hodin; stručný popis fází menstruačního cyklu; přehledný menstruační kalendář; 2 listy na evidování výdajů;…). Odkazuje na proměnlivost – ženy během fází menstruačního cyklu a roku během čtvera ročních období…Více o diáři najdete tady: http://www.mocer.cz/ tip: rozhodně se mrkněte na uvedené stránky, tam totiž uvidíte multifunkčnost diářů.

ps. NÁS V REDAKCI TYTO DIÁŘE ZCELA NADCHLY. MAJÍ DUŠI, JSOU „NABUŠENÉ“, PRAKTICKÉ A VELICE PŘÍJEMNÉ. V ZÁPLAVĚ DIÁŘŮ, KTERÉ TRH NABÍZÍ, JE TO JEDINEČNÝ DIÁŘ, KTERÝ V SOBĚ NESE JEMNOST A ZÁROVEŇ VELKOU PRAKTIČNOST A HRAVOST!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Napište nám svůj osobní tip, jakým způsobem si vy sama (nebo sám) nejlépe plánujete čas.

Na výherce čeká 6 diářů Mocer – ve variantě týdenní a měsíční. Vyhrává 10., 20., 22., 24., 30. a 36. došlá odpověď – odpovědi zasílejte prostřednictvím formuláře níže! Těšíme se na vaše tipy. Hodně štěstí!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU (vyžadováno) + adresa, na kterou bude případná výhra zaslána

TADY ZKUSTE ŠTĚSTÍ I V DALŠÍCH SOUTĚŽÍCH ;-)

ČTĚTE TAKÉ:  VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O SKVĚLÉ KNIHY

 

 

 

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: