Sedmihorský podzim odstartoval funkční lékař Jan Vojáček. Na co se diváci mohou těšit?

I letos si kromě jógy a relaxace můžete v Recall centru v Sedmihorkách u Turnova vybrat z programu Sedmihorského podzimu a zimy, kdy jsme pro vás připravili zajímavé přednášky a workshopy s velmi zajímavými hosty, známými osobnostmi a lidmi kteří mají co říct. Další programy budou přidávány. Proto sledujte www.recallcentrum.cz, kde se dozvíte více o všech akcích a zakoupíte vstupenky. Přijďte se inspirovat!

SEDMIHORSKÝ PODZIM

21. 11. • JAK ŽÍT MINIMALISMUS – Čeho se dokážete zbavit dnes, neschovávejte na jindy aneb Proč má smysl minimalizovat, i když to ostatní nedělají? – MARCELA SOBOTOVÁ

Marcela Sobotová, nadšená minimalistka, jedna z nejvýraznějších osobností, které se zabývají tématem minimalismu a autorka nejznámějšího blogu na toto téma představí divákům esenci svého přístupu k jednoduchosti v každodenním fungování čtyřčlenné domácnosti. A to včetně slepých uliček, ze kterých v minimalismu raději vycouvala. Během přednášky vám předá vyzkoušené a praktické tipy, jak dosáhnout stavu, kdy vlastníte méně věcí a kdy tento stav udržíte i do budoucna. A nemusíte jít kvůli tomu do extrému, který pro vás není reálný. Nechte se inspirovat a jednoduše vylaďte svůj život.

SEDMIHORSKÁ ZIMA

12. 12. • VÁNOČNÍ KONCERT JARRET
Velmi oblíbená indierocková či folkrocková liberecká skupina, která svou stylovou nezařaditelností sice přivádí kritiku k šílenství, fanoušky však svými písněmi opakovaně oslňuje. Jde vesměs o původní tvorbu Bohouše Vašáka doplněnou o písně spřízněných autorů – Jakuba Nohy, Martina Kadlece a Pavla Havlíka. V tomto vánočním programu zazní i vánoční koledy, což posluchačům slibuje dokonalou atmosféru hudby Jarretu, příjemné prostředí Recall centra a hezky naplněný adventní čas.

23. 1. 2020 • UZDRAVUJÍCÍ MOC KLADNÝCH EMOCÍ – MUDr. Milan Moskala
Vážený lékař MUDr. Milan Moskala se ve své přednášce bude věnovat o vliv našich emocí na náš zdravotní stav. A to negativních i pozitivních. Uvede některé zásadní výzkumy z této oblasti, představí, jak negativní emoce působí na kardiovaskulární onemocnění a především ukáže každému z diváků cestu, jak prakticky uplatňovat některé z pozitivních emocí v našem každodenním životě a jaké výsledky můžeme očekávat. Přednášku doplní o své postřehy ze zahraničí a dlouholeté praxe z Bangladéše, kde celoživotně pomáhá potřebným.

ČTĚTE TAKÉ:  U požáru pivovaru ve Vratislavicích nad Nisou zasahovalo 10 jednotek

26. 3. 2020 • DOBA JEDOVÁ – profesorka RNDr. ANNA STRUNECKÁ, DrSc.
Autorka bestsellerů Doba jedová a Doba jedová II se bude ve své přednášce zabývat příklady největších škůdců lidského zdraví v potravinách, nápojích, lécích a našich domovech. Ukáže vám, jak naše zdraví ohrožuje to, o čem si myslíme, že nám prospívá. Seznámí vás také s alternativami a způsoby, jak se proti působení uvedených škodlivin bránit. Profesorka Anna Strunecká se ve svých knihách a publikační činnosti věnuje „kontroverzním“ tématům, která farmaceutické a potravinářské firmy nerady slyší a často nepodloženě vyvrací. Dozvíte se, jak škodlivý je aspartam a glutamát, homocystein, jak působí trio vitaminů B6+B9+B12 v prevenci autismu i Alzheimerovy nemoci, proč je dobré vyhnout se „éčkům“ a mnoho dalšího. Přednáška, kterou rozhodně nemůžete minout!

Změna programu vyhrazena.

PODROBNÝ PROGRAM, VÍCE INFORMACÍ A VSTUPENKY NA WWW.RECALLCENTRUM.CZ
Sedmihorky 10 (B), 511 01 Turnov • INFO@RECALLCENTRUM.CZ

Ukažte tento článek i vašim přátelům: