Sedmihorské léto odstartovalo. Přineslo tříhodinový herecký happening a stejně dlouhý smích divákům. Přijíždí Lukáš Vaculík s Hvězdnými manýry.

Sedmihorské léto odstartovalo. Přineslo tříhodinový herecký happening a stejně dlouhý smích divákům. Přijíždí Lukáš Vaculík s Hvězdnými manýry.

Od divadelních komedií se očekává, že diváka pobaví. Sedmihorské léto odstartovalo dokonale. To, co dokáže Miláček Anna, potažmo herci v tomto představení, však předčí veškerá očekávání.  Diváci se bavili od začátku do konce. Ovšem nejen oni. Dvouhodinové představení se na jevišti Sedmihorského léta protáhlo na tři hodiny nepřetržitého smíchu. Nejen v hledišti, ale i na pódiu.

Sedmihorské léto odstartovalo skvělou komedií Miláček Anna, kdy se bavilo nejen publikum, ale také samotní herci. Z původně dvouhodinového představení se stal tříhodinový herecký happening. Po kliknutí na fotografii se vám otevře celá fotogalerie.
Sedmihorské léto odstartovalo skvělou komedií Miláček Anna, kdy se bavilo nejen publikum, ale také samotní herci. Z původně dvouhodinového představení se stal tříhodinový herecký happening. Po kliknutí na fotografii se vám otevře celá fotogalerie.
www.sedmihorskeleto.cz
www.sedmihorskeleto.cz

Hudební a divadelní Sedmihorské léto je zárukou skvělé zábavy. Situační komedie v Sedmihorkách jsou tak skvělou volbou pro prázdninové chvíle, kdy máme všichni příjemnou náladu a chuť se smát. Po představení Miláček Anna, kterému herci z Divadla Palace dali neskutečnou energii, přichází na řadu další z komedií. Ve čtvrtek 6. července pobaví představení Hvězdné manýry v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem, kterému velmi podařeně sekundují například Mahulena Bočanová, Vlasta Žehrová, Martin Zounar, Ivana Andrlová, nebo Zbyšek Pantůček.

Světoznámá situační komedie Hvězdné manýry se odehrává v luxusním hotelu a její zápletkou je pozvání dvou oblíbených hudebních hvězd na benefiční koncert. Ony slavné zpěvačky se však nesnášejí a potkají-li se na jevišti, neváhají zajít až k fyzickému napadení. Ředitel hotelu řeší jak je ubytovat, aby se nepotkaly. Má přesný plán, který však od samého začátku selhává.

Lukáš Vaculík v rozhovoru pro Sedmihorské léto řekl: „Je to situační komedie, veselá, dobře napsaná. Odehrává se v době druhé světové války v Americe. Dvě velké hvězdy přijíždějí do luxusního hotelu. Obě zpěvačky se nesnáší a všichni dělají všechno možné, aby se nepotkaly. Ale ony se náhodně ubytují v jednom apartmá a jde tušit velký malér. Já tam hraju ředitele hotelu.“ K představení dále dodává: „ S tímto představením často jezdíme mimo Prahu, kde je stále vyprodáno. Naopak je problém, když zavolá někdo známý, že se na nás chce jít podívat, ale už není místo.“

ČTĚTE TAKÉ:  Nezávislé JASPIS rádio vysílá z Turnova už čtvrtým rokem, letos chce do playlistu zařadit hlavně kapely z Českého ráje

Po dvou divadlech pak čeká Sedmihorské léto první koncert – speciální vystoupení Pavla Šporcla s projektem Bacha na Šporcla II, poté další komedie s názvem Nebyla to pátá, byla to devátá, kde jsou po celou dobu tři hlavní herci – Jana Švandová, Josef Carda a Rudolf Hrušínský. Červenec pak uzavře Václav Neckář s ojedinělým koncertem pro Sedmihorské léto, kdy se skupinou Bacily vystoupí také smyčcový kvartet. V srpnu pak je na plánu oslava 40 let skupiny AG Flek, koncert Hradištanu, Paddy Kelly, Čechomor a Marie Rottrová. Divadlo zastoupí včele s Václavem Vydrou komedie Rukojmí bez rizika.

PROGRAM SEDMIHORSKÉ LÉTO 2017:

 1. 06. – MILÁČEK ANNA – divadelní představení (A)
  06. 07. – HVĚZDNÉ MANÝRY – divadelní představení (A)
  13. 07. – PAVEL ŠPORCL – BACHA NA ŠPORCLA II (B)
  20. 07. – NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ – div. představení (A)
  27. 07. – VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY se smyčcovým kvartetem (A)
  01.08. –  AG FLEK – 40 LET NA SCÉNĚ, speciální host: ZHASNI (B)
  03. 08. – HRADIŠŤAN & JIŘÍ PAVLICA (B)
  17. 08. – MARIE ROTTROVÁ & NEŘEŽ (A)
  19. 08. – PADDY KELLY (frontman KELLY FAMILY) & HAPPY FACES FESTIVAL (B)
  24. 08. – RUKOJMÍ BEZ RIZIKA – divadelní představení (A)
  31. 08. – ČECHOMOR (A)

sedmihorske-leto-2017-program

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
Real time web analytics, Wordpress visitor counter, Wordpress visitor tracking