SEDMIHORSKÉ LÉTO 2017 PŘINÁŠÍ OPĚT HVĚZDY HERECKÉ I HUDEBNÍ

Hudební a divadelní Sedmihorské léto se se svým pásmem akcí po celé léto řadí mezi nejoblíbenější kulturní akce Českého ráje. Start festivalu bude divadelní. V pátek 30. června můžete vtipně a stylově zahájit prázdninovou sezónu ve společnosti skvělých hereckých osobností v komedii Miláček Anna, v letošních celkem čtyřech divadelních představeních uvidíte například Martinu Hudečkovou, Lindu Rybovou, Sašu Rašilova, Lukáše Vaculíka, Martina Zounara, Josefa Cardu, Rudolfa Hrušínského, Václava Vydru a mnoho dalších.

Hudební menu 2017 je také vytříbené. Sedmihorské léto navštíví jedinečná Marie Rottrová se skupinou NEŘEŽ, oblíbená skupina Čechomor nebo skvělý Václav Neckář & Bacily s exkluzivním doprovodem smyčcového kvarteta a programem sestaveným speciálně pro Sedmihorské léto. Velkou zahraniční hvězdou pak bude legendární Patrick Kelly, frontman skupiny Kelly Family, znám také jako Paddy Kelly.

PROGRAM • SEDMIHORSKÉ LÉTO 2017

pátek 30. 6. MILÁČEK ANNA – divadelní představení
Světově proslulá situační komedie o tom, že není šikovné přivést si domů milence ve chvíli, kdy má manžel v ložnici svou přítelkyni. Ještě, že je tu pohotová hospodyně Anna. Hrají: Martina Hudečková, David Prachař, Linda Rybová, Saša Rašilov, Petra Špalková.

čtvrtek 6. 7. HVĚZDNÉ MANÝRY – divadelní představení
Skvělá situační komedie z elegantního hotelu v Palm Beach, kde se chystá benefice. Organizátoři zvou dvě hvězdy, které spolehlivě plní sály a pokladny. Ale. Tyto dvě umělkyně se nesnášejí. Jak je ubytovat, aby se nepotkaly? Ředitel hotelu připraví přesný plán, který však od začátku selhává. Hrají: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová, Martin Zounar, Zbyšek Pantůček a další.

čtvrtek 20. 7. NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ – divadelní představení
Manželský trojúhelník s řešením vskutku originálním. Přilepí se na vás vdaná ženská, organizuje vám život a nakonec rafinovaně plánuje věci, až mrazí v zádech. Hrají: Josef Carda, Jana Švandová, Rudolf Hrušínský.

ČTĚTE TAKÉ:  Sedmihorská zima poprvé - přednášky, workshopy, ale i jóga - témata, která osloví všechny generace

čtvrtek 27. 7. VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY se smyčcovým kvartetem
V rámci koncertu legendy české popmusic Václava Neckáře a jeho kapely Bacily zazní nejen písně z posledního alba Mezi svými, ale také další známé a populární písně a balady z průřezu celé kariéry tohoto skvělého zpěváka.

čtvrtek 17. 8. MARIE ROTTROVÁ & NEŘEŽ
Marie Rottrová je jednou z nejoblíbenějších a nejuznávanějších českých zpěvaček. Svým jemným hlasem zpívá hity jako Kůň bílý, Řeka lásky, Měli jsme se potkat dřív, Markétka nebo Lásko, voníš deštěm. 

sobota 19. 8. HAPPY FACES FESTIVAL & MICHAEL PATRICK KELLY
Jedinečná příležitost zažít legendárního frontmana skupiny Kelly Family Michaela Patricka Kelly jako hvězdu jednodenního festivalu. Dále vystoupí: Vlasta Horváth, Alžběta Kolečkářová a Public Relations.

čtvrtek 24. 8. RUKOJMÍ BEZ RIZIKA – divadelní představení
Skvělá situační komedie o tom, jak dokáže sebevražedné plány dvojici zoufalých přátel překazit trojice prchajících amatérských lupičů s pytlem plným peněz. Hrají: Václav Vydra, Jan Šťastný, Jana Boušková, František Skopal a další.

čtvrtek 31. 8. ČECHOMOR
Oblíbená skupina v čele s Karlem Holasem a Františkem Černým přiváží na Sedmihorské léto v originálním pojetí české, moravské a slovenské lidové písně. Zažijte megahity jako Proměny, Velické zvony, Mezi horami, Místečko a mnoho dalších.

Vstupenky a informace na www.sedmihorskeleto.cz a www.evstupenka.cz. Vstupenky na Happy faces festival & Paddy Kelly také na www.ticketstream.cz.

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
Real time web analytics, Wordpress visitor counter, Wordpress visitor tracking