Růžová zahrada, Lázeňský veletrh a Senior handicap – Výstaviště Lysá nad Labem přináší další z oblíbených červnových výstav

Proti věku není léku

Výstavu Senior – handicap si oblíbili lidé všech věkových kategorií, protože zde nacházejí spoustu zajímavých informací, podnětů, inspirací i praktických věcí všeho druhu.

Výstava je především o síle a odhodlání překonávat překážky a žít plnohodnotný život navzdory postižení, či vyššímu věku a právě tím dokáže oslovit úplně každého. V odborné části výstavy najdou návštěvníci nabídku pomůcek a služeb pro různé druhy handicapů, zdravotní poradny, odborné semináře, prezentovat se budou zařízení sociální péče všech typů a rovněž tu budou vystavovatelé se zbožím nezbytným pro každodenní život. Lidí, kteří potřebují pomoc společnosti, ať z důvodu věku, fyzického či psychického postižení, tak z důvodu sociálního handicapu, bude stále přibývat. A protože specializovaných akcí pro tento segment obyvatelstva je jako šafránu, předpokládáme, že výstava Senior-Handicap se bude i nadále rozvíjet.

S ČESKÝM RÁJEM OPĚT SE SLEVOU NA AKCI VÝSTAVIŠTĚ LYSÁ NAD LABEM – KUPON V NOVINÁCH ZDE

Naprosto výjimečnou částí se stala výstava Šikovné ruce našich seniorů, která je sestavena z více jak čtyř tisíc exponátů z oblasti vyřezávání, háčkování a dalších rukodělných disciplín.

Lázeňský veletrh představí návštěvníkům nejen lázeňské domy, ale i možnosti rehabilitační a relaxační péče či wellness pobytů. Kromě tuzemských a zahraničních lázeňských subjektů se představí i prodejci léčebných doplňků, stravy a rehabilitačních přístrojů. V nabídce budou špičkové produkty inspirované nejen přírodou, ale i nejnovějšími poznatky vědy a výzkumu. Jejich jedinečnost spočívá v naprosté čistotě surovin a nekompromisní kontrole dle podmínek pro výrobu a distribuci léků.

„Nejkrásnější věc, kterou Bůh stvořil, je žena a růže.“

Již Dante Alighieri se skláněl nad krásou žen a růží, a proto je nejmladší ze čtveřice výstav, Růžová zahrada, zaměřena na atraktivní květinové aranžmá, především z růží, lilií a dalších květin.

Odborníci v poradenských centrech poradí návštěvníkům jak bojovat proti škůdcům, s výběrem zahradní techniky a mechanizace, dokonce i ohledně hnojiv a kvality zahradního nábytku. Venkovní plocha nabídne velmi oblíbené Zahradnické trhy, na nichž bude možné koupit i další rostlinný materiál přímo od českých pěstitelů a potřeby pro zahrádkáře.

ČTĚTE TAKÉ:  12. - 15. 4. • ELEGANCE, NARCIS, REGIONY - Výstaviště Lysá nad Labem - sleva na vstupné s ČRVA

Výstavy proběhnou od 22. do 25. června, každý den od 9.00 do 17.00 hodin.

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: