ROCKOVÝ PODZIM V BOZKOVĚ SLIBUJE SUPER AKCE. TĚŠTE SE NA TŘI SESTRY A TURBO

Legendární sokolovna v Bozkově opět ožije! Po letní pauze se můžete těšit na tradiční rockový bozkovský podzim. Podzimní nářez odstartuje kapela Tři sestry v pátek 11. října. V listopadu se těšte na kapelu Turbo.

Není tajemstvím, že se hudební osobnosti do Bozkova u Semil vrací velmi rády. Jde o atmosféru, fanoušky i pořadatele. To vše totiž tvoří mix, který všechny zúčastněné baví a náležitě si ho dokáží užít.  V rámci koncertu obou kapel se můžete těšit na jejich největší hity, skvělou zábavu, dokonalé koncerty a hlavně výborný mejdan se slavnými Třemi sestrami a Turbem.

V rámci koncertu Tří sester kromě nich v tento večer vystoupí také speciální host – litomeřická kapela Synové výčepu. Zajímavostí je, že v roce 2008 na post zpěváka tohoto seskupení nastoupil Lou Fanánek Hagen, s kterým Synové vydali zatím poslední řadové album „Miluáju chána“. Po vzájemné dohodě v roce 2013 Fanánek kapelu opustil a stal se příležitostným Synovským hostem. Synové výčepu se pak stali samostatnou agro-punkovou jednotkou. To slibuje, že fandy obou skupin čeká neopakovatelný zážitek! O afterparty se postará DJ BALY.

Koncert kapely Turbo se odehraje v sobotu 9. listopadu, předkapelou bude O-WAY. Vstupenky na obě akce jsou již nyní v tradičních předprodejích:  IC Semily, IC Železný Brod, Obecní úřad Bozkov (tel: 481 628 169) a v Trafice U Vildy Turnov. Online potom na www.ticketstream.cz. Vstupenky budou k dispozici také na místě. Více informací ke koncertu najdete na www.obecbozkov.cz

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: