PRVNÍ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI SE USKUTEČNIL KONCEM ČERVENCE. UŽ NYNÍ SE CHYSTÁ JEHO DRUHÝ ROČNÍK

PRVNÍ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI SE USKUTEČNIL KONCEM ČERVENCE. UŽ NYNÍ SE CHYSTÁ JEHO DRUHÝ ROČNÍK

Úžasná a silná atmosféra, neskutečný pohled na hrad Trosky a velmi příjemný uzavřený prostor v zahradě Penzionu Recall – to vše tvořilo dokonalou atmosféru Jóga kempu, který se uskutečnil o víkendu 22. a 23. července.

Organizátory při prvním ročníku mile překvapil zájem účastníků, který byl výrazně vyšší než letošní kapacita. Jóga kemp byl plný různých druhů jógy se třemi úžasnými jógovými lektorkami. Každý si tak mohl zkusit, jak mu vyhovují různé druhy vedení i různá rychlost cvičení, jak meditovat, jak se protáhnout, dozvědět se něco nového v rámci přednášek. Mezi účastníky byli jak absolutní začátečníci, tak i lidé, kteří jógu cvičí roky. Všichni účastníci navíc pozitivně uvítali, že se organizátoři snažili Jóga kemp udržet co nejvíce ekologický, vyprodukovat co možná nejmenší množství plastů a dalšího odpadu.

Je až neskutečné, že celý kemp vyprodukoval pouze dva pytle plastů, půl pytle papíru a půl pytle směsného odpadu. Třídění odpadu totiž dává smysl. „Neskutečný pro nás byl i fakt, že po celé akci a po našich účastnících v areálu nezbyl jediný odpadek! Vše do sebe zapadalo naprosto úžasně. Za nás organizátory bylo obrovskou radostí, že všichni odjížděli s úsměvem a slovy, že se za rok určitě vrátí. Velké poděkování proto patří opravdu všem, kteří byli součástí programu a celého Jóga kempu. Těšíme se za rok!,“ dodává Pepa Šorm, organizátor Jóga kempu.

Už nyní je možné přihlásit se k novinkám a při zájmu na další ročník na www.jogakempvceskemraji.cz

 

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  ROVNOVÁHA JE NÁŠ CÍL