KULTURNÍ PROGRAM • ŠKODA MUZEUM MLADÁ BOLESLAV – zahrají Sebastian, Mig 21, Bára Poláková a mnoho dalších

  1. 1. – DIASHOW MARTINA LOEWA – BAJKAL

Jezero Bajkal uprostřed Sibiře je jedním z nejcennějších přírodních klenotů naší planety. Nejen že je nejhlubším jezerem světa, důležitější je, že Bajkal zadržuje nejvíce sladké vody na světě. Celá pětina veškeré vody naší planety, která není v moři nebo zmrzlá v ledovcích, je uložená v Bajkalu. Navíc je bajkalská voda stále ještě prakticky úplně čistá, pitná. Větší poklad na světě nenajdete. A když k tomu připočteme krásnou a divokou přírodu Bajkal obklopující, je to pořádný důvod, abychom se vypravili tenhle poklad obdivovat. „Modrá perla Sibiře“, přírodní unikát chráněný UNESCO – Irkutsk, ostrov Olchon, plavba přes nejhlubší jezero světa, buddhistický klášter u burjatského Ulan Ude. Hory, tajga, útesy, ryby.

Více informací na www.promitani.cz/bajkal. Sál L&K Forum, od 19:00 hod. Vstupné 140,- Kč.

  1. 1. – SPOLEČNÉ TURNÉ SEBESTIAN, ATMO MUSIC A JAKUB DĚKAN

Tři nejvýraznější představitelé liberecké hudební scény, která udává trend současné české popmusic, vyrážejí na ojedinělé společné turné. Těšte se na Sebastiana, Jakuba Děkana a ATMO music na jednom pódiu, uslyšíte i společné singly a uvidíte skvělou show.

Sál L&K Forum, od 19:00 hod. Vstupné 250,- Kč předprodej, 290,- Kč na míst. Předprodej na recepci ŠKODA Muzea a v síti TicketPro.

 

ŠANSON, PÍSEŇ S PŘÍBĚHEM – Abonentní cyklus Jaro 2018

Zveme vás na další abonentní cyklus, tentokrát na téma šanson. Představíme vám v něm špičkové interpretky, které vás jistě příjemně překvapí svou kvalitou a invencí. Šanson se v českých zemích formuje již od 30. let 20. století. Přijďte si do monumentálního sálu L&K Forum poslechnout jeho současné výrazné představitelky a strávit tak příjemný večer.

  1. 2. – RADŮZA

Po kratší odmlce se písničkářka Radůza vrací na koncertní pódia se svým albem Studna v poušti. Obvyklé nástrojové obsazení (kytara, klavír, akordeon, bicí) rozšířila Radůza při tvorbě alba o smyčcový orchestr, hoboj, vokální dětský a smíšený sbor i cimbál.

ČTĚTE TAKÉ:  KULTURNÍ TIPY - LOMNICE NAD POPELKOU - kino, výstavy, divadlo, letní akce

Další koncerty abonentního cyklu:

  1. 4. – LENKA NOVÁ & PETR MALÁSEK
  2. 5. – RADKA FIŠAROVÁ & SAŠA YASINSKI & JAZZ4

Sál L&K Forum, začátky koncertů vždy v 19:00. Otevření sálu a restaurace od 18:00. Abonentky za zvýhodněnou cenu jsou v prodeji do 21. ledna 2018 za 750,- Kč. Jednotlivé vstupné v prodeji od 22. ledna 2018 v ceně 300,- Kč. Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a v síti TicketPro.

 

ŠKODA MUZEUM připravuje:

  1. 3. – DIASHOW MARTINA LOEWA – ŠVÝCARSKO
  2. 4. – PRAGUE CELLO QUARTET aneb Hudební jednohubky České filharmonie 

    13. 4. – KONCERT KAPELY MIG 21 (ČTĚTE ROZHOVOR)

Mig 21 se v letošním roce vydává na turné s názvem Svoboda není levná věc a navštíví i Mladou Boleslav.

Sál L&K Forum, od 20:00, vstupné: 320 Kč

Předprodej vstupenek probíhá na pokladně ŠKODA Muzea denně od 9 do 17 hodin a v síti TicketPro.

  1. 4. – BARBORA POLÁKOVÁ

 

VÍCE INFORMACÍ O AKCÍCH

Ukažte tento článek i vašim přátelům: