Postavte si zdravý dům!

Čím větší úspora, tím větší podpora.

„Zelená úsporám“ – to je hlavní téma letošní výstavy Stavitel, která proběhne na výstavišti v Lysé nad Labem od 18. do 20. února 2016. Dotační program byl spuštěn v roce 2015 a je určen vlastníkům rodinných a bytových domů. Kromě fyzických osob se do něj mohou zapojit také společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, města a obce.

Předchozí ročníky národní výstavy stavebních materiálů a technologií prokázaly, že veletržní akce tohoto zaměření mají své opodstatnění i budoucnost.

Téma úprav, rekonstrukce a revitalizace domů a bytů bude zahrnovat rekonstrukce všech typů střech, půdní vestavby i nadstavby, zateplení fasád, zateplení podlah, stropu a stěn, renovace vnitřních rozvodů elektřiny, vody a plynu. Specialisté poradí, jak objekt správně zaizolovat a zbavit vlhkosti a jak dosáhnout energeticky úsporného provozu.

Na výstavě najdou cenné informace všichni, kdo se chystají rekonstruovat, stavět nebo upravovat rodinný dům či byt nebo hledají úsporný a účinný způsob údržby. Mohou využít konzultace se stavebními odborníky a seznámí se s vhodnými materiály. Nabídka stavebních technologií zahrne i úsporné dřevostavby. Výstava Stavitel poskytne tipy pro vnitřní vybavení i rady domácím kutilům a chalupářům pro drobnější vnitřní i venkovní renovace a přestavby.

S ČESKÝM RÁJEM V AKCI MŮŽETE MÍT VSTUP NA VÝSTAVU STAVITEL 2016 ZDARMA! KUPON NALEZNETE V LEDNOVÉM VYDÁNÍ.

VÝSTAVIŠTĚ LYSÁ NAD LABEM - STAVITEL 2016 - VSTUP ZDARMA S ČESKÝM RÁJEM V AKCI - KUPÓN

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Mnichovo Hradiště po 12 týdnech stavebních prací otevřelo nový kruhový objezd. Nebezpečná křižovatka je minulostí