NOVINKY V OČNÍ ORDINACI NA FRÝDŠTEJNĚ – HLASUJTE PRO SVOU OBLÍBENOU ORDINACI!

NOVINKY V OČNÍ ORDINACI NA FRÝDŠTEJNĚ

V soutěži Ordinace roku České republiky se v průběžném hodnocení držíme na 2. místě z 3266 hodnocených ordinací! Pokud jste s naší ordinací spokojeni a fandíte nám, můžete nám také dát svůjhlas. Pomůžete nám tím získat ještě lepší vybavení ordinace a zkvalitnit péči o Váš zrak. Hlasovat v anketě může každý, nejenom naši pacienti. Jak hlasovat najdete na www.ocni-frydstejn.cz.

ordinace-VichaOproti roku 2016 jsme z důvodu velkého zájmu o vyšetření v naší ordinaci výrazně rozšířili ordinační hodiny, které najdete na www.ocni-frydstejn.cz.

Během loňského roku jsme plně zprovoznili dětskou oční vyšetřovnu pro předškolní děti, která umožňuje vyšetřování malých dětí v příjemném prostředí dětského koutku se spoustou hraček. Celé vyšetření probíhá v přítomnosti rodičů formou různých her a díky nejmodernějším vyšetřovacím přístrojům se lékař nemusí dítěte nijak dotýkat. Děti tak vyšetřujeme bez stresu a bez obav z kontaktu s lékařem. Jak objednat dítě na vyšetření najdete na www.ocni-frydstejn.cz.

Na setkání s Vámi se těší MUDr. Igor Vícha, Ph.D.

a kolektiv oční ordinace na Frýdštejně.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK PANA DOKTORA: http://ceskyrajvakci.cz/ohrozeni-zraku-v-kazdem-veku/

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Blíží se vzácná série zatmění Měsíce u nás, další nastane až za 10 let.