26. 11. • NEREZ & LUCIA – adventní koncert – Škoda Muzeum Mladá Boleslav

Úterý 26. listopadu | od 19:00

L&K Forum | stolové uspořádání.

Cena 300,- Kč
Sál i občerstvení bude otevřeno od 18:30.

Více informací

WORLD MUSIC

Máte rádi spojování hudebních stylů s příchutí exotiky i tradice? Hudbu, kterou nelze zařadit? Pak si přijďte poslechnout výborné muzikanty, kteří vám tu pestrou směsici hudby představí. Směsici hudby, kterou je radost poslouchat i objevovat.

NEREZ & LUCIA – adventní koncert

Zakládající členové legendární kapely Nerez – Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál se spojili se zpěvačkou Luciou Šoralovou, aby nahráli 12 převážně autorských písní Zdeňka Vřešťála, Lucii Šoralové a dalších zajímavých hostujících autorů (Ondřeje Soukupa a Silvie Kaščákové). Nové album nazvali ZLOM, i když navazuje na klasická alba Nerezu, jakými jsou Masopust, Na vařený nudli a Ke zdi. Žánrově pestrá nahrávka je stylově rozkročená napříč celou Evropou.

NEREZ & LUCIA zahrají v Mladé Boleslavi jak písně z jejich nového alba, tak i největší hity původní skupiny Nerez, jako Tisíc dnů mezi námi, Kočky, Já s tebou žít nebudu nebo Do posledního dechu. Adventní koncert přinese navíc koledy a vánočně laděné písně.

Můžeme se tedy těšit na čardáš, folkovou baladu, reggae, šanson i akustickou pop music, na mimořádné pěvecké výkony hlavních protagonistů, rafinované sbory a virtuózní sóla. V písních uslyšíme češtinu, slovenštinu, hebrejštinu, srbochorvatštinu či romštinu. To přinese nezařaditelný multižánrový celek, v němž jde hlavně o dobrou hudbu.

Lucia Šoralová – zpěv

Vít Sázavský – zpěv, viola, kytara

Zdeněk Vřešťál – zpěv, kytara, foukací harmonika, trombon

Grégoire Brun – kontrabas, zpěv

Robert Fischmann – flétny, píšťaly, klavír, perkuse, zpěv

David Lomič – akordeon, tenorsaxofon, zpěv

Na tento cyklus opět nabízíme možnost zakoupení zvýhodněné abonentní vstupenky, která zahrnuje vstupné na všechny tři koncerty. Abonentka je přenosná.

ČTĚTE TAKÉ:  Léto na zámku - Lomnice nad Popelkou

Předprodej abonentek v cene 700,- Kc a vstupenek na jednotlivé koncerty na recepci ŠKODA Muzea.

Cena vstupenky na jednotlivý koncert Nerez & Lucia 300 Kč

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: