Na čarokrásnou divokou přírodu zve Výstaviště v Lysé. Oblíbená výstava začne 25. října

Čarokrásná divoká příroda

E X O T I A

Největší evropská výstava papoušků, bažantů, kachniček, plazů, bezobratlých, motýlů, exotických savců a akvarijních ryb doplněná o aranžmá exotických rostlin se otvírá na výstavišti v Lysé nad Labem ve středu 25. října a je otevřena až do neděle 29. října 2017. Jedná se již o 10. ročník mimořádně atraktivní výstavy exotické fauny a flory v netradičním pojetí – Exotika 2017.

Exotická příroda v Lysé nad Labem, tak se dá do jedné věty shrnout akce, která si po několika ročnících vydobyla úžasné renomé nejen v České republice, ale i v zahraničí. A není se čemu divit – Exotika je jediná výstava svého druhu, žádná podobná neexistuje. Pouze na této výstavě uvidíte téměř dokonalou iluzi exotické přírody, ptáků a savců, které nenajdeme na žádné jiné výstavě v Evropě.

Fascinováni barvami, vzory a tvary zůstanou návštěvníci výstaviště v Lysé u expozice exotických motýlů a brouků z oblastí Indonésie, Sumatry a Jávy.

Ve znamení ticha podvodního světa, výseky sladkovodní a mořské divočiny jsou vždy úchvatné. A kdo zatouží pořídit si akvárium domů, bude mít připraven bohatý výběr akvarijních setů pro začátečníky i pokročilé.

Jen o pár kroků vedle se pak přenesete do divokých hor, přičemž kromě křiku bažantů a impozantních pávů bude mít možnost pozorovat naaranžované vodní nádrže plné nádherně zbarvených vodních ptáků.

Naši chovatelé patří ke světové extra třídě, což pravidelně dokazují široké veřejnosti.  Atraktivní aranžmá exotických rostlin, ptactva, akvarijních rybek a terarijních zvířat na ploše 10 000 m2 bude rozděleno do čtyř částí:

  • bažanti, vodní ptáci, holoubci, dvě velké expozice akvaristiky a prezentace pěstitelů květina a rostlin včetně poradentství
  • bodovaná i nebodovaná výstava exotických ptáků
  • velká expozice terarijních zvířat
  • komerční prodej včetně potřeb pro chovatele a odborné literatury + burza.

Dosavadní ročníky se zaměřovaly na vystavení pokud možno těch nejvzácnějších druhů chovaných v lidské péči, a tak trochu jsme zapomínali na ty zástupy těch nicméně neméně zajímavých zástupců divoké fauny.  A to bude téma letošního ročníku, vystavit i druhy, díky kterým jsou naši chovatelé tak zdatní odborníci, druhy, které mnohdy odvál čas….

ČTĚTE TAKÉ:  24. - 28. 10. • EXOTIKA 2018 - Výstaviště Lysá nad Labem + KUPON NA SLEVU NA VSTUPNÉ

Výstava je určena jak chovatelským odborníkům i fandům, tak laickým návštěvníkům, a to nejen dospělým, ale i dětem. Otevírací doba je od středy 25. 10. do neděle 29. 10. denně od 9h do 17h. Více informací najdete na www.vll.cz.

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
Real time web analytics, Wordpress visitor counter, Wordpress visitor tracking