20. – 22. 9. • KŮŇ – Výsvaviště Lysá nad Labem +SLEVOVÝ POUKAZ NA VSTUP

pátek 20. – neděle 22. září 2019
Výstaviště Lysá nad Labem se po roce opět promění v pomyslnou stáj. Už šestadvacátý ročník nejstarší středoevropské výstavy koní určené všem příznivcům jezdeckého sportu, vozatajství, drezury, ale i samotného chovu koní už se nezadržitelně blíží … a máte se opravdu na co těšit!

POJĎTE S ČESKÝM RÁJEM V AKCI DO LYSÉ NAD LABEM LEVNĚJI – SLEVA NA VSTUPNÉ TADY

Cílem této akce je představit jednotlivá plemena koní, kterých bude na výstavě ustájeno více než 120! Návštěvníky potěší teplokrevná, plnokrevná, chladnokrevná, sportovní, historická i malá plemena, poníci a miniaturní koně. Všichni budou k vidění nejen v boxech, ale i na obou předvadištích. Letošní výstava přinese i několik novinek. Nově se na výstavě budou prezentovat velmi ušlechtilá arabská plemena koní. Oproti předchozím ročníkům budou změny i v uspořádání veletržních hal a venkovní plochy. Díky tomu vzniknou dvě krytá kolbiště v hale A1 a C, čímž zajistíme vám – návštěvníkům i účinkujícím stoprocentní komfort nezávisle na nevyzpytatelném podzimním počasí.

Výstava je otevřená v pátek a v sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli pak od 9 do 17 hodin.

Základní vstupné 120,- Kč, zlevněné pak 80,- Kč (děti do 15 let, studenti, 65+, slevové kupóny – 33%, ZTP), děti do 130cm a ZTP/P zdarma.

Více informací: https://www.vll.cz/kun

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  16. - 19. 7. • Festival květy & umění - Výstaviště Lysá nad Labem