21. – 23. 9. • KŮŇ – Výstaviště Lysá nad Labem – SLEVOVÝ KUPON NA VSTUPNÉ

V pátek 21. září 2018 se otevřou brány výstaviště v Lysé nad Labem a budou otevřeny až do neděle 23. září 2018 pro všechny milovníky koní. Výstava je otevřená pátek a sobota od 9 do 18 hodin, v neděli pak od 9 do 17 hodin. Základní vstupné 120,- Kč, zlevněné pak 80,- Kč.

Letošní ročník je mimořádnou příležitostí vidět na vlastní oči vystoupení jedné z nejlepších škol španělské jízdy – pozvání na výstavu přijala portugalská jezdecká škola ESCOLA PORTUQUESA DE ARTE EQUESTRE. Jejich vystoupení uvidíte v rámci večerní galashow, nicméně upoutávky a jejich koně v boxech uvidíte i v rámci denní výstavy.

SLEVA NA VSTUPNÉ TADY:

Pilířem celé výstavy budou především české státní podniky, jako je například Zemský hřebčinec v Písku i Tlumačově a Národní hřebčín Kladruby nad Labem.
Nad výstavou přijali záštitu mimo jiné premiér ČR Andrej Babiš, předseda Poslanecké sněmovny PČR Radek Vondráček, hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová, ministr zemědělství ČR Jiří Milek, předseda zemědělského výboru PS PČR Jaroslav Faltýnek, kardinál Dominik Duka, arcibiskup pražský či děkanka FAPPZ ČZeU v Praze Iva Langrová.

více informací tady: http://ceskyrajvakci.cz/vystava-kun-v-lyse-nad-labem-se-odehraje-ve-znameni-100-let-ceskoslovenske-statnosti/

a tady: https://www.vll.cz/kun

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  do 30. 5. • KRYSÁCI - výstava známých Večerníčkových postav - Muzeum Nová Paka