KULTURNÍ TIPY EVSTUPENKY

4TET
6. 2. 2018 19.00  
Dům kultury Mladá Boleslav

tenor David Uličník, baritone 1 Jiří Korn, baritone 2 Jiří Škorpík, bass Dušan Kollár 

4TET byl založen z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2oo2. Poprvé se tito „muži v černém“ představili skladbou „How Deep Is Your Love“ v provedení „a capella“. Bouřlivá reakce publika, stoupající zájem posluchačů, vystoupení po celé ČR i v zahraničí a časté účinkování v televizních pořadech (Manéž Bolka Polívky, Miss 2003, Zlatá mříž, Gogošou…atd.), byly důvodem pro přípravu mnoha dalších songů (Lady Karneval, Tears In Heaven, Lion King, Addams Family a dalších), k nazkoušení koncertního programu a k vydání tří CD: 4TET 1st (2004), 4TET 2nd (2005) a 4TET 3rd (2008). 

Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a „taneční“ výkony všech aktérů na jevišti… , to vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s nenapodobitelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i společenských událostí.

Kromě tipu na koncert 4TET najdete na portálu evstupenka.cz mnoho zajímavých nejen kulturních akcí, které mohou být krásným dárkem pod stromeček pro vaše blízké. Nechte se inspirovat a darujte nezapomenutelný kulturní zážitek z www.evstupenka.cz.

Nové prodejní místo evstupenky v Cestovní kanceláři Mediteran Travel v Semilech.

Vstupenky zakoupíte také na portálu www.evstupenka.cz a dále na prodejních místech: Infocentrum Mladá Boleslav, RTIC Turnov, CK Czech Paradise Jičín, Infocentrum Železný Brod, Eurocentrum Jablonec nad Nisou, MIC Liberec, OC FORUM Liberec, Městská knihovna Český Dub, TIC Nový Bor, MIC Česká Lípa, Infocentrum Dolní Bousov, Brána Trojzemí Hrádek nad Nisou, Infocentrum Smržovka, Infocentrum Bedřichov, MIC Varnsdorf, MIC Rumburk, IC Cvikov a Kulturní portál Praha. Kompletní seznam prodejních míst na www.evstupenka.cz/prodejni-mista.

ČTĚTE TAKÉ:  9. - 10. 11. • JAZZ POD KOZÁKOVEM - KC Golf Semily

Také by vás mohlo zajímat:

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
Real time web analytics, Wordpress visitor counter, Wordpress visitor tracking