KONCERTY V BOZKOVĚ SLIBUJÍ NAŠLAPANÉ JARO + soutěže o vstupenky

Vyhlášenou Sokolovnu v Bozkově u Semil čeká jarní koncertní smršť! Na své si přijdou mladí i dříve narození a co se hudebních stylů týká, není koncert, který by hudební nadšence neoslovil.

Koncerty startují už 17. února, kdy v rámci společného turné vystoupí Sebastian, Atmo music a Jakub Děkan. Přesně o měsíc později – 17. března – to rozjede kapela Traktor, 7. dubna legendární Mňága a Žďorp. A bozkovské jarní akce zakončí 21. dubna Krucipüsk koncertem z turné Sine amore nihil. Všechny koncerty mají začátek ve 20 hodin, využít můžete také autobusovou dopravu ze semilského náměstí v 19.30 a zase zpět po konci akce.

Předprodej vstupenek: Obecní úřad Bozkov, tel.: 481 682 169 IC • Semily, tel.: 481 624 721 TIC Železný Brod, tel.: 728 256 175 • Trafika U Vildy Turnov • dále v síti Ticketstream a e-vstupenka.

Více na www.obecbozkov.cz.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT SEBASTIAN, ATMO MUSIC A JAKUB DĚKAN: Odpovězte prostřednictvím formuláře na TADY na otázku: Kdy se koná koncert Sebastian a spol. v Bozkově u Semil? Více info o soutěži u formuláře.

Na další soutěže o vstupenky na bozkovské koncerty se těšte v únorovém vydání novin!

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Zrekonstruovaný rodný dům Ferdinanda Porscheho je velkým zážitkem