Komunál s Klášter best of tour přijíždí do Bozkova

Po skvělém říjnovém koncertě Tří sester přijíždí do vyhlášené Sokolovny v Bozkově u Semil další rocková tutovka! Kapela Komunál se svým aktuálním Klášter best of tour vystoupí v sobotu 3. listopadu. Jako hosta si přizvala oblíbené turnovské DeBill Heads.

Turné chlumecké šestičlenné bandy odstartovalo 6. října. Bozkov u Semil je jednou z jednadvaceti zastávek, která rozhodně potěší všechny fandy z našeho regionu.  Návštěvníky koncertu čeká řada novinek. Kromě toho, že se svým fanouškům takto „dohromady“ představí obě kapely na jednom pódiu poprvé, jsou v pořadníku hned dva nové tracky. DeBill Heads nedávno vypustili singl Kameny a prach. Komunál pak nahrál pecku Zapalte nás spolu s frontmanem kapely Dymytry, Honzou „Protheusem“ Macků. K písni navíc kapela vydala i videoklip, k němuž si přizvala své fanoušky. Písničku včetně videoklipu představí formace právě v rámci této tour.

Kapela navíc připravila pro fanoušky speciální playlist, který je složený nejen z nových písniček, ale i ze starých, osvědčených a oblíbených pecek. To je jeden z důvodů, proč název turné obsahuje „Best of“.  Dalším je například i to, že samotný set bude o dost delší, než je u koncertů zvykem. Máte se tedy opravdu nač těšit! Zapište si do svých diářů datum 3. listopadu a nezapomeňte dorazit, užít si speciální koncert a nezapomenutelné chvíle v Bozkově!

Vstupenky si můžete pořídit v obvyklých předprodejích za zvýhodněnou cenu 260 Kč a to v IC Semily, IC Železný Brod, Obecní úřad Bozkov (tel: 481 628 169) a v Trafice U Vildy Turnov. Online potom na www.ticketstream.cz. Vstupenky budou také na místě za cenu 290 Kč. Více informací ke koncertu najdete na www.obecbozkov.cz

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT KAPELY KOMUNÁL V BOZKOVĚ
 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  V Markvarticích u Sobotky usilují o opravu cenných varhan. Pomoci můžete jednoduše - svým hlasem do 20. května