24. 6. • KLÁŠTERSKÉ PIVOBRANÍ – Klášter u Mnichova Hradiště

Klášterské pivobraní

K létu a pivu neodmyslitelně patří také festivaly a koncerty pod širým nebem, a tak Pivovar Klášter přichází už s 24. ročníkem tradičního Pivobraní. To se odehraje v sobotu 24.6 a obohatí jej koncerty No Name nebo Škwor.

Pravidelní návštěvníci, vědí, že se kromě unikátní atmosféry pivovarského prostředí a koncertů mohou těšit na výborné pivo Klášter. V tomto směru však letos pivovar přichází s novinkou. „Zcela poprvé budeme na Klášterském Pivobraní čepovat pivo přímo od zdroje. Připravujeme totiž speciální várku našeho piva Klášter Premium, které poteče přímo z tanků v nefiltrované podobě.“, prozrazuje obchodní ředitel Martin Pluhař.

Letos se hosté mohou těšit na přední hard rockovou skupinu Škwor, která nedávno zakončila vyprodané turné k albu Hledání identity a připravuje pro koncerty speciální scénu. Ale to není zdaleka vše. Na nádvoří zahraje také slovenská hvězda s obrovskou popularitou i u nás, No Name. Program pak doplní energičtí Prague Conspiracy či Imodium a rocková partička s pivní tématikou a oslavou pětadvacetiletého výročí Alkehol. 

Brány pivovaru se otevírají ve 13:00, vstupenky jsou dostání v lokálních předprodejích a v síti Tickestream za cenu 190 Kč.  Více informací naleznete na stránkách www.pivovarklaser.cz 

vyrazeni pro tiskárnu 16 str.indd

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  22. 5. - DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE: MEZI VRCHOLY TOUR 2018 - Škoda Muzeum Mladá Boleslav