JARNÍ KONCERTY V BOZKOVĚ NABÍDNOU LEGENDY – KAPELY KATAPULT A HARLEJ

Po podzimních koncertech se Sokolovna v Bozkově u Semil opět hlásí o slovo! Na jaře fandy rocku čekají hned dva hudební nášupy! Březen bude ve znamení Katapultu, na duben se mohou těšit všichni „Harlejáři“.

Vyhlášené místo, atmosféra a oblíbená Sokolovna nejen pro diváky, ale i pro mnohé kapely, které se pravidelně a velmi rádi vrací. Takový je Bozkov. V sobotu 16. března rozproudí publikum legendární Katapulti, jejichž koncert se ponese v duchu oslav – 40 let od vydání legendárního LP Katapult live, které dostalo ocenění „stříbrné album“ (1978) a 70 let života vzhůru nohama Oldy Říhy. Po loňském turné, které mělo obrovský úspěch a fandové se ho nemohli nabažit totiž Katapult přidal dalších pár koncertů a jedním (a jediným v regionu) je právě koncert v Bozkově!

Na co se můžete těšit? „Koncert, který trvá tři a půl hodiny obsahuje ohromnou smršť všech legendárních hitů včetně těch nejnovějších, ale co je hlavní, nekompromisně zahraje“stříbrné“ album z roku 1978 ve stejném pořadí písní jako v době jeho vzniku a se stejným aranžmá všech písniček. Dokonale „vyšlechtěný“ analogový zvuk jistě ocení dnes už tři generace fanoušků, které Katapult má,“ zve Olda Říha, zpěvák a zakládající člen Katapultů. Koncert má navíc emocionální náboj díky tomu, že divák prožije během jediného večera s Katapultem a Oldou Říhou celý jeho život. Tohle musíte zažít!

Kapela Harlej vystoupí v Bozkově v sobotu 6. dubna. Více o nich zase příště! Na oba koncerty už nyní můžete kupovat vstupenky v obvyklých předprodejích ( Katapult za 300 Kč, Harlej za 360 Kč) a to v IC Semily, IC Železný Brod, Obecní úřad Bozkov (tel: 481 628 169) a v Trafice U Vildy Turnov. Online potom na www.ticketstream.cz. Vstupenky budou také na místě, ovšem za ceny vyšší. Více informací ke koncertu najdete na www.obecbozkov.cz

ČTĚTE TAKÉ:  SOUTĚŽE V NOVINÁCH

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT KAPELY KATAPULT

Ukažte tento článek i vašim přátelům: