Jóga kemp v Českém ráji se uskuteční již potřetí. Těšte se na skvělé lekce jógy, přednášky a totální relax

Zahrada Penzionu Recall s úchvatným a neobvyklým pohledem na hrad Trosky i letos ožije jógou! Třetí ročník Jóga kempu v Českém ráji je připraven na prázdninový víkend 20. – 21. července 2019.

Ten, kdo se předešlých ročníků zúčastnil, nám dá jistě za pravdu, že se jedná o pohodovou akci, na které si protáhne své tělo jógou, vyzkouší nové druhy jógy i lektory, dozví se něco nového v rámci zajímavých přednášek, nasaje letní prázdninovou energii a především se dokonale fyzicky i psychicky nabije. Zážitek umocní prostředí zahrady, která je dostatečně rozlehlá a hlavně „odříznutá“ od vnějšího světa živým plotem. Dává tak – v již tak klidném a romantickém koutě Českého ráje – atmosféru a prostředí, ve kterém nemusíte myslet na starosti a okolní svět. Jednoduše odpočíváte a dokonale si užíváte víkend, který jste věnovali sami sobě.

Loňským jógovým hostem byl Václav Krejčík. Letos se jím stane Zuzka Klingrová – velice zkušená a v oblasti jógy nesmírně vzdělaná lektorka. Hned po Václavu Krejčíkovi nejznámější lektorka v Čechách. Těšit se tak můžete na její vedenou lekci, ale také na jógový workshop. Dalšími lekcemi jógy pak provedou další zkušené lektorky. Kromě toho na vás čekají přednášky a  tradiční doprovodný program. Opět se setkáte s tématem ájurvédy a jejím praktickým využitím, kdy o zkušenostech a životem s ní bude vyprávět Iva Georgievová – autorka několika knih o ájurvédě. Čekají vás kromě cvičení také příjemná zklidnění a skvělá atmosféra.

Jóga kemp je určený široké veřejnosti, pokročilým, začátečníkům i těm, kteří o józe stále jen přemýšlí, čtou o jejích přínosech, ale zatím se neodvážili začít. Tak neváhejte a užijte si bezstarostný víkend v Českém ráji! Více informaci a vstupenky na www.jogakempvceskemraji.cz

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Táta hřebec na hraní. Zajímavé objevy českých vědců