17. – 18. 11. JAZZ POD KOZÁKOVEM

JAZZ POD KOZÁKOVEM

  1. ročník tradičního jazzového festivalu.

Účinkovat budou Jazz Q Martina Kratochvíla & Oskar Petr, Lédl Jazz Q, Magnum Jazz Bigband, Betty Lee & M.K.Trio a vokální skupina Skety.

pátek 16. května 
JAZZ POD KOZÁKOVEM

  1. ročník tradičního jazzového festivalu.

Tradiční jazzový festival zahájí v pátek Lédl Jazz Q s vynikajícím trumpetistou Jiřím Hlavou a skupina, která  má v dějinách českého jazzu i rocku mimořádné postavení – Oskar Petr & Jazz Q Martina Kratochvíla, kteří se řadí mezi českou jazzovou legendu..

V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.

Vstupné: 150,- Kč (na oba festivalové dny bude společná vstupenka za 300,- Kč)

sobota 17.května

JAZZ POD KOZÁKOVEM – galavečer
Sobotní jazzový večer zahájí vokální skupina Skety. Je to nový český vokální a-cappella jazz sextet složený z mladých jazzových zpěváků a hudebníků. Tato silná sestava je příslibem kvality.  

Druhá v pořadí se představí Betty Lee & Swing Project. Betty Lee – je zpěvačka a autorka písní, v jejímž podání jsou i jazzové standardy opravdovou lahůdkou. S kapelou Swing Project hrají hlavně swing od třicátých let po současnost. Součástí repertoáru jsou i vlastní autorské skladby.

Večer uzavře  Magnum Jazz Bigband, což je dynamická dvacetičlenná kapela složená z mladých muzikantů nabitých entuziasmem. Repertoár Magnum Jazz Bigbandu potěší skalního jazzového fanouška skladbami moderního jazzu i songy swingové éry.

V sále KC Golf Semily od 19.00 hod.
Vstupné: 250,- Kč.

VÍCE INFORMACÍ A VSTUPENKY: http://www.kcgolf.cz/kalendar-akci/jazz-pod-kozakovem/

Také by vás mohlo zajímat:

ČTĚTE TAKÉ:  3. 11. • ARAKAIN: APAGE SATANAS 20th Anniversary
Ukažte tento článek i vašim přátelům:
Real time web analytics, Wordpress visitor counter, Wordpress visitor tracking