Jak mít sexy ruce? Posilujeme triceps.

Sval, na kterém často velmi „dobře“ a nevzhledně visí kůže, pokud ho pravidelně necvičíme. Triceps! Jak na něj? Zacvičte si s Autumn Calabrese,

nebudete mít triceps jako kulturista, ale naopak sexy hezké ruce

která rozhodně ví co dělá. Úspěšná americká cvičitelka, která má za sebou velmi úspěšné programy jako 21 Day Fix a 21 Day Fix Extreme, je pro mnohé velkou motivací. Není u nás sice tolik známá jako třeba oblíbená Jillian Michaels, ale mnohá její cvičení jsou ještě zábavnější (a my to v redakci vyzkoušeli – dokonce i účinnější!)
Po následujícím videu (tedy cvičení) nebudete mít triceps jako kulturista, ale naopak sexy hezké ruce (platí hlavně pro ženy). PS: s Autumn ale cvičí i chlapi a funguje to i jim!

Nezapomeňte se před každým cvičením zahřát, protáhnout svaly a připravit se na výkon. Svaly vás za to budou milovat a nezpůsobíte si zranění! Stejně tak nezapomeňte, že je velmi důležité protáhnout svaly po každém cvičení. Předejdete tak velké bolesti a jejich zkrácení.

A teď do toho! A hezky pravidelně ;)

PS. nová příloha RESTART!

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  ROZHOVOR MĚSÍCE: PharmDr. Margit Slimáková: „Raději než za exotikou už dnes zajdu na zahradu v Českém ráji“