Hudební a divadelní Sedmihorské léto letos do Českého ráje přivezlo přes čtyřicet umělců. Už nyní chystá devátý ročník

Hudební a divadelní Sedmihorské léto letos do Českého ráje přivezlo přes čtyřicet umělců. Už nyní chystá devátý ročník

Sedmihorské léto letos připravilo v průběhu celého léta jedenáct samostatných akcí během nichž se na pódiu v Sedmihorkách u Turnova vystřídaly více než čtyři desítky velkých osobností. Kdo měl chuť, mohl zažít ve čtyřech skvělých komediích takové herce jako David Prachař, Linda Rybová, Václav Vydra, Lukáš Vaculík, Rudolf Hrušínský, Jana Švandová, Martin Zounar, Saša Rašilov, Josef Carda, Jan Šťastný a mnoho dalších.

Hudebně se vyžili příznivci Pavla Šporcla, Václava Neckáře, skupin AG Flek, Hradišťan, Čechomor a nebo Marie Rottrové a Václava Neckáře. Zahraničí letos zastoupil legendární frontman skupiny Kelly Family Paddy Kelly, který se po letech v rodinné kapele vrhl na sólovou dráhu, věnuje se velmi příjemné hudbě a na pódiu to s kytarou umí skvěle rozproudit.

I přesto, že letos prázdninové počasí příliš často léto nepřipomínalo, všechny akce Sedmihorského léta se uskutečnily s velkým úspěchem. V případě, že pršelo, pomohla obrovská pergola zakrýt většinu diváků. A právě diváci jsou na Sedmihorském létě důležitou součástí, která tvoří atmosféru díky níž jsou vystupující nadšeni a rádi se do Českého ráje a na prkna našeho festivalu vrací. Děkujeme!

Naše velké poděkování patří také partnerům Sedmihorského léta 2017: Pivovar Klášter, Rádio Impuls, noviny Český ráj v akci, Regionální televize RTM+, Východočeská televize V1, BusLine a.s., Tiskárna Unipress a dalším mediálním partnerům: Mnichovohradišťtské noviny ECHO, BBPress media s.r.o. a portálu Naše Pojizeří. Speciální poděkování patří rádiu Český rozhlas Liberec za rozhovory s našimi vystupujícími a také rádiu Signál, se kterým mohli posluchači po celé léto soutěžit o vstupenky na akce Sedmihorského léta.

Již nyní se připravuje devátý ročník Sedmihorského léta a program na příští rok. Sledujte proto webové stránky www.sedmihorskeleto.cz. Chystáme i pro letošní rok předvánoční nabídku permanentek za výhodnější cenu a třeba i nějaký další dárek.
Děkujeme a těšíme se na vás v roce 2018!

ČTĚTE TAKÉ:  ROZHOVOR MĚSÍCE – JIŘÍ KORN: „Jsem rád, že jsem měl takové štěstí a vznikl 4TET

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: