Plňte si předsevzetí. Zkuste třeba lednovou výzvu s Fitfab Strong

O Fitfab Strong už jsme vám přinesli delší článek v novinách s tipy na cvičení, které má na svědomí Andy – štíhlá, aktivní a inspirativní „lektorka“. V tomto čase, kdy si mnoho z nás dalo předsevzetí zdravějšího života, více pohybu či zhubnutí, přichází právě Fitfab strong s lednovou výzvou, která vás rozhýbe, zapotí, vylepší vám náladu a hlavně tělo!

Každý den cvičíte s videem, které je zaměřené na různé partie i styly. Vyzkoušíte si tak pilates, jogu, cvičení s prvky aerobiku, posilování s vlastním tělem… Důmyslně připravené cvičení na celý měsíc, kdy posílíte kompletně celé tělo, získáte fyzičku a rozhodně naopak ztratíte nějaký ten tuk.

Lekce navíc doprovází „živý“ DJ v pozadí, takže motivační hudba je zaručena. Příjemné je navíc dobře viditelné odpočítávání času přímo na videu, kdy cvičící vidí kolik času do konce mu zbývá. A co si budeme povídat, i to motivuje.

Tak na co čekáte? Jdete do toho? :-)

Rozpis lekcí a videa najdete na: http://fitfabstrong.cz/akce/leden-s-fitfabstronger/

TIP: další zajímavosti, cvičení, tipy, recepty atd… najdete TADY

Například ve čtvrtek 3.1. je v plánu video s názvem ROBOTIC STRONGER.

foto: web fitfabstrong

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  OUTDOOR ČESKÝ RÁJ SLAVÍ 25 LET • ROZHOVOR: Jakub Zítka: „Pokryjeme potřeby lidí od kempování vysoko v horách až po rodiny s dětmi“