Firma LuKa – odvoz odpadních vod ze septiků, žump, čističek, dovoz písků a štěrků…

  • Jaké služby vaše firma nabízí?
    LuKa (obchodní název firmy) nabízí dopravní služby, především odvoz odpadních vod ze septiků, žump a čističek, a jejich následnou ekologickou likvidaci. Objem cisterny 7m3. Vysokotlaké čištění ucpané kanalizace do 250mm průměru a délky 40m. Dále dovoz písků, štěrků a jiných sypkých materiálů, do 10t nákladu. Možnost přistavení kontejneru a jeho následný odvoz na skládku při vyklízení nepotřebného.
  • Kde firma sídlí a v jakém regionu působí?
    Firma sídlí v Chuchelně a působíme v okruhu 50km od Semil. 
  • Komu jsou služby určeny – může si je objednat jak firma, tak soukromá osoba? Naše služby jsou nabízeny především v komunální oblasti, ale i pro potřeby firem.
  • Jak nejlépe služby objednat – a je třeba objednávat časově dopředu? Objednání služby je nejlépe provést telefonicky na číslech: 603 535 511, 720 982 400. Jsme malá firma, a tak se veškeré objednávky řeší neprodleně. Nutno však zmínit, že u likvidace OV jsme závislí na kapacitních možnostech čistíren odpadních vod (SČVK). Ale i tam se snažíme, aby zákazník byl uspokojen do max. 3 dnů. A velkým přínosem je, že jezdíme vozidlem Mercedes Benz Axor s náhonem 4×4, čímž je naše dostupnost velmi vysoká.

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ ÚNOR-BŘEZEN