ELITE PRAGUE VYHLAŠUJE CASTINGY DO NEJPRESTIŽNĚJŠÍ SOUTĚŽE SCHWARZKOPF MODEL LOOK ČR 2018. PROBĚHNE TAKÉ V OLYMPIA MLADÁ BOLESLAV

Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2018

Castingy se budou konat ve dnech od 7. do 21. dubna v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Denisa Dvořáková, která bude provázet všemi castingy. Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány k projektu říká: „Mám velkou radost, že finalistky a finalisté posledních ročníků Schwarzkopf Elite Model Look jsou tak úspěšní na poli profesionálního modelingu. Je příjemné vidět, že je za námi více než čtvrtstoletí budování vynikajících kariér, a že Elite Model Look je kontinuálně nejúspěšnější modelingovou soutěží i v České a Slovenské republice“.

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu, časopis Elle pro dívky a Elle Man pro kluky. V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, produkty Swissdent a Tweezerman od Profimed a dekorativní kosmetiky ARTDECO. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci společnosti Rowenta na vybraných castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost.

Během letošních castingů nově proběhne také soutěž o profesionální fotografie od agentury Elite a produkty Rowenta v hodnotě 17 500 Kč, více na rowenta.cz/elite.

Ve většině měst předvedou modelky agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2018 – Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvěčnil známý fotograf Armin Morbach. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.

ČTĚTE TAKÉ:  20. 12. • BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ - Škoda Muzeum Mladá Boleslav

Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále, jenž se bude konat v červnu v Praze. Vybrané dívky a mladí muži se v srpnu zúčastní finále, které se uskuteční ve Španělském sále Pražského hradu. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 35. ročník světového finále Elite Model Look.

Další ročník castingů do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou repuliku proběhne v dubnu 2018 v několika obchodních centrech – v našem regionu v OC Olympia Mladá Boleslav a to 20. dubna 2018 od 15 hodin.

VÍCE INFORMACÍ: https://www.olympia-mb.cz/akce/elite-model-look

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
Real time web analytics, Wordpress visitor counter, Wordpress visitor tracking