Ekofestival Greenfest 2017 míří do Liberce, letos je tématem Zdravá rodina

Ekofestival Greenfest 2017 v Libereci

Tradiční, v pořadí již 5., ekofestival Greenfest proběhne v sobotu 3. června 2017 od 10h v zahradě a přednáškových místnostech Lidových sadů v Liberci. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé přednášky s odborníky, praktické workshopy a doprovodný program pro děti i dospělé. Chybět nebudou ani hudební představení, řemeslné a prodejní stánky a bohaté možnosti občerstvení. Vše v duchu ekologie, přírody, permakultury, soběstačnosti, osobního rozvoje, zdravého stravování a přírodního stavitelství. Letos bude ekofestival zaměřen na téma ZDRAVÁ RODINA.

„Téma Zdravá rodina jsme vybrali z velkého množství dalších možností. Zaměření právě na rodinu a vše co souvisí s jejím zdravím nám přijde důležité pro šťastný a smysluplný život, proto se na něj chceme podívat z různých úhlů pohledu. Připravujeme program zaměřený jak na zdraví fyzické – např. permakulturní pěstování ve městě, nošení dětí v šátcích, bydlení v ekologickém domě, domácnost bez obalů a chemie, tak na zdraví psychické a vztahy – jako např. rodinné konstelace a mezigenerační komunikace. Častými návštěvníky Greenfestu jsou rodiny s dětmi, proto je velká část programu věnována právě jim. Připravujeme pro ně divadélko, čtení pohádek s babičkami, vzdělávací program, dětskou jógu, řemeslné dílničky a další.“ popisuje připravovaný program koordinátorka Greenfestu Kateřina Dederová.

Celodenní vstupné na festival je 150 Kč, děti mají do 15 let vstup zdarma. Více informací o hlavním i doprovodném programu najdete na webových stránkách www.greenfest.cz a Facebooku https://www.facebook.com/GreenfestLiberec/. Akce proběhne za každého počasí. Festival pořádá KPT z.s., za finanční podpory Ekofondu Statutárního města Liberec, Libereckého kraje a dalších sponzorů.

greenfest - liberec - 2017 - cesky raj v akci

Také by vás mohlo zajímat:

ČTĚTE TAKÉ:  Štěstí se prý dá koupit, uvedli vědci. Víte kolik na něj potřebujete peněz?
Ukažte tento článek i vašim přátelům: