7. – 9. 9. • DOMOV & TEPLO – Výstaviště Lysá nad Labem – KUPÓN NA SLEVU NA VSTUPNÉ

Již 24. ročník výstavy Domov a teplo v Lysé nad Labem proběhne od 7. do 9. září 2018. Odborníci poradí s výběrem nového kotle, kamen a vším, co k vytápění patří. Za výhodné ceny nakoupíte krbová kamna, krbové vložky, kotle, podlahové vytápění, tepelná čerpadla, radiátory, ohřívače vody, kamnářský materiál nebo tepelné izolace.

Budete mít jedinečnou možnost prohlédnout si řadu novinek – teplovodní kotel Rojek v 5. emisní třídě pro spalování dřevních pelet, nejprodávanější tepelná čerpadla NIBE, které vytváří kompletní systém pro efektivní vytápění a ohřev teplé vody, jenž je možné dále rozšířit např. o ohřev bazénu, chlazení apod. Vystaven bude jediný český litinový automatický kotel splňující EKOdesign, přestavbové sady na kotle, kondenzační kotel s vestavěným bojlerem a další vychytávky zajišťující teplo pro váš domov.
Druhou část výstavy jsme tradičně věnovali pěknému bydlení. Firmy nabídnou nábytek, sedací soupravy, postele, dveře, tapety, bytový textil a dekorace.

Nekupujte naslepo a přijďte se poradit a porovnat výrobky tradičních významných topenářských firem od 7. do 9. září 2018 na výstaviště.

Více informací tady: https://www.vll.cz/domov-a-teplo

SLEVU NA VSTUPNÉM SI STÁHNĚTE A VYTISKNĚTE TADY

OTEVÍRACÍ DOBA

  1. září 2018 9.00 – 17. 00 hod
  2. září 2018 9.00 – 17. 00 hod
  3. září 2018 9.00 – 17. 00 hod

VSTUPNÉ:

Dospělí: 80,-Kč

Důchodci, ZTP, studenti 60,-Kč

Děti, ZTP/P Zdarma

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  23. 5. • PSYCHOLOGICKÉ ASPEKTY HUBNUTÍ - MUDr. Kateřina Cajthamlová - Recall centrum, Sedmihorky u Turnova