DIVOKEJ BILL NADCHL SEDMIHORSKÉ PUBLIKUM

Kapela Divokej Bill vystoupila v rámci desátého ročníku Sedmihorského léta ve čtvrtek 11. července. Publikum nadchla, rozněžnila i pořádně rozproudila. Jejich hity zpívali všichni – mladí, teenageři, senioři i děti! Dokonalý koncert v dokonalé atmosféře Sedmihorského léta. Celou fotogalerii z koncertu najdete tady.

Další z akcí na Sedmihorském létě bude 1. srpna koncert Arakain a Lucie Bílé, kdy se diváci mohou těšit na další dávku nesmrtelných hitů a především velké osobnosti naší hudební scény! Více informací ke koncertu.

Arakain je česká metalová kapela, která byla založena v roce 1982 z bývalých členů kapely Apad, jejímž zpěvákem byl Aleš Brichta. Ten se stal frontmanem kapely Arakain a byl jím až do roku 2002. Po jeho odchodu z kapely jej nahradil Petr Kolář a nakonec od roku 2005 pak Jan Toužimský. Složení ostatních členů kapely se měnilo tak, že od roku 1982 zůstal jen kytarista Jiří Urban.

Lucie Bílá je již řadu let naší absolutně nejpopulárnější zpěvačkou se širokým spektrem svého zaměření. Za svůj největší dosavadní úspěch Lucie považuje svá dvě vystoupení na hudebním festivalu Pražské jaro 98. Na kontě má nespočet zlatých slavíků a mnoho dalších ocenění. Lucie Bílá je ikona!

Kromě toho Sedmihorské léto 2019 čekají ještě další akce:

1.8. – ARAKAIN A LUCIE BÍLÁ
8. 8. – KAREL PLÍHAL
13. 8. – DVA NAHATÝ CHLAPI – divadelní představení – Martin Zounar, Daniela Šinkorová, Matin Kraus, Martina Radová
15.8. – DASHA SYMPHONY (Dasha, Filharmonie Hradec Králové, Martin Kumžák)
29.8. – ANNA K.

 

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: