Chcete se „zničit“? Zacvičte si legendární Les Mills program.

Populární skupinové fitness cvičení Les Mills není novinkou ani v Čechách. Pokud ho neznáte, pak trochu o něm: Les Mills osmička – tedy osm různě zaměřených typů cvičení – je určena pro lidi, kteří si chtějí tvarovat tělo a zároveň vedou dynamický a zdravý životní styl.
V tuto chvíli je na světě až 120 tisíc instruktorů, který cvičí programy LES MILLS. Trénink je založen na inovativním cvičení, certifikovaných instruktorech, bezpečnostních předpisech a výzkumu, takže jsou nejen účinné, ale i velmi bezpečné.

    Zajímavé je, že tréninky jsou vedeny zkušenými instruktory s povzbuzující hudbou a vzrušující choreografií. Pro udržení atraktivity cvičení, Les Mills každé tři měsíce osvěží své programy změnou choreografie a hudby. Někdy je možné cvičit program i online přímo v tělocvičně.
    Některá videa ale můžete cvičit i v klidu svého domova, když zrovna máte čas a chuť. Takových Les Mills videí není mnoho. Proto vždy fanoušky tohoto druhu pohybu potěší, když se některé objeví a je veřejně přístupné. Takové – zaměřené na kardio – zveřejnil Les Mills tým počátkem ledna 2018 na svém youtube kanálu a během měsíce mají neuvěřitelných 5,5 milionů zhlédnutí…
    Tak co, zkusíte to?

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=ZMO_XC9w7Lw

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  CESTY KE ZDRAVÍ - Jarní dary matky přírody