CHCETE KVALITNÍ PRODUKTY? NAKUPUJTE NA FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH

Sezona farmářských trhů je v plném proudu

CESKY_RAJ_V_AKCI_FARMARSKE_TRHYNákup na farmářských trzích se stal již běžnou součástí životního stylu mnohých z nás. Velká část Čechů hledá potraviny s příběhem a chce znát svého zemědělce nebo výrobce a vědět, koho svým nákupem podpoří.   Díky zemědělcům z našeho okolí tak vzkvétá krajina kolem nás a pole neleží ladem.
„V počátcích trhů byla znát určitá nedůvěra zákazníků, ale dnes můžeme s radostí říci, že lidé na trhy chodí rádi  a vracejí se. I díky tomu pořádáme trhy v Mladé Bolesavi a Mnichově Hradišti již několik let  a od července nově i v Turnově.“  říkají organizátoři trhů  a dodávají: „Kdo nakupuje na farmářském trhu ví, že ovoce a zeleCESKY_RAJ_V_AKCI_FARMARSKE_TRHY_2nina je čerstvá,  protože je sklízena  obvykle v předvečer trhu. K Vám se dostává ve své plné zralosti, což samozřejmě ovlivňuje její vůni a chuť. Chléb  a pečivo jsou vždy čerstvě pečené, ne z rozmražených polotovarů, uzeniny, maso, mléčné výrobky jsou bez přidaných látek prodlužujícíh jeho trvanlivost. Na farmářském trhu můžete ochutnat opravdové speciality jako různá čatný, sirupy, masné a rybí výrobky, pečivo ze žitné a špaldové mouky a mnohé dalšího, ale na trzích nejsou jen potraviny, ale dle sezony i sadba, květiny, stromky“.

Trhy se konají vždy v centrech měst a díky podpoře místních radnic náměstí ožívají a slouží svému původnímu účelu. Stávají se z nich tak místa nákupu, setkání a CESKY_RAJ_V_AKCI_FARMARSKE_TRHY_3příjemných zážitků. Kromě nakoupeného zboží si můžete odnést i dobrý pocit a příjemnou náladu.

Nenechte si tento zážitek
ujít a přijďte na pravidelný páteční v Mladé Boleslavi, sobotní v Turnově nebo v  Mnichově Hradišti. Podrobné informace najdete na www.PojizerskeFarmarskeTrhy.cz.

Také by vás mohlo zajímat:

ČTĚTE TAKÉ:  7. 3. • LORD OF THE DANCE - Liberec
Ukažte tento článek i vašim přátelům: