Autosalon Kola 2019 – „Výstava s vůní benzínu“

Plánujete koupi nového auta? Zajímají vás novinky mezi osobními i užitkovými vozy? Zajímá vás tuning? Na výstavě Autosalon Kola 2019, která bude probíhat od 8. do 10. listopadu 2019 na výstavišti v Lysé nad Labem (vždy 9 – 17 hod), budou mít návštěvníci možnost podrobně se seznámit s novinkami i tradičními modely téměř všech automobilových značek. Těšit se můžete také na tuningové skvosty, závodní automobily a motocykly.

  • V samostatné sekciTuningshow se představí auta, která se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží. Těšit se můžete i na speciály připravené např. na drifty nebo sprinty.
  • V sobotu se uskuteční tradičníTuning sraz, na kterém mají návštěvníci možnost hlasovat pro nejhezčí vůz tohoto srazu.

S ČESKÝM RÁJEM V AKCI ZÍSKÁTE SLEVU NA VSTUPNÉ (stačí vystřihnout z novin, nebo si tady stáhnout a vytisknout tento kupon:)

Součástí výstavy budou i letos Pivní a vinné slavnosti.  V  rámci těchto slavností budete moci ochutnat rozmanité druhy piva a vína převážně z Moravy a Čech. Příjemnou atmosféru navodí poutavý hudební program. K dobrému pití samozřejmě patří také dobré jídlo, proto zde v rámci slavností budou nabízeny i různé druhy pochutin.

Zkrátka (od 7. – 9. 11., každý den od 9 do 17 hodin) – na Výstavišti Lysá nad Labem – skvělá auta, výborné pivo, víno, jídlo a zábava! Tak si to nezapomeňte zapsat do svých diářů.

Více informací: https://www.vll.cz/autosalon-kola

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Rezervace divokých koní se stala součástí nově vyhlášené národní přírodní památky