9. dubna – JARO POD OKNY – ONLINE KONCERT – Semily

9.4.2021 16:00:00
JARO POD OKNY – ONLINE KONCERT
Koncert „Jaro pod okny“ byl původně plánovaný na pátek 12.3. s přísnějšími epidemiologickými opatřeními přišlo i rozhodnutí o přesunu termínu. Tak snad 9.4. bude lépe a bude se už volněji dýchat. Připojte se k nám!

Bude to už třetí online koncert. Už jste měli možnost užít si Jazz pod okny, Vánoce pod okny a nyní to bude, vzhledem k blížící se změně ročního období Jaro pod okny. Pro dobrou náladu vám zahraje rock-popová kapela Širokko ze Semil a okolí. Hudba za vámi přijde do ulic a pomocí streamového koncertu i domů. Prostřednictvím reprobeden rozmístěných po různých koutech Semil a pomocí online přenosu, vás obklopíme českými i zahraničními hity.Budeme rádi, když se k nám připojíte a pomůžete nám rozeznít celé Semily. Máte-li doma reprák a máte-li chuť potěšit hudbou okolí, připojte se k našemu živému vysílání. Přihlášení k přenosu bude přes odkaz na YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=kc+golf+semily
a najdete ho také na Facebooku.
Věříme, že koncert kapely Širokko, který si můžete poslechnout přímo v ulicích, nebo si ho můžete naladit do vašich počítačů, vám navodí dobrou náladu a úsměv na tváři.
Koncert proběhne v KC Golf, sledovat ho můžeze přes YouTube kanál a Facebook od 16 hod.
Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  OBJEVUJTE ČESKÝ RÁJ: Kam za pohádkou? Kopicův statek