30.6. • DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRACHY!!! – ONDŘEJ VETCHÝ, VANDA HYBNEROVÁ A DALŠÍ

Hudební a divadelní Sedmihorské léto 2015 právě odstartovalo! První akcí byl úspěšný koncert Michala Hrůzy & Kapely Hrůzy, kteří si večer s publikem skvěle užili. O rozproudění diváků se ještě před nástupem samotného Michala Hrůzy postarala mladá, šikovná a nadějná kapela Mother´s Angels.  Sedmihorské léto pokračuje hned v úterý 30. června, tentokráte divadlem. Na podiu v Sedmihorkách u Turnova se představí velké herecké hvězdy. Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová, Richard Trsťan, Michal Novotný, Nela Boudová, Pavel Kikinčuk, Jiří Štrébl a Zdeněk Košata.

PŘEČTĚTE SI ROZHOVOR S ONDŘEJEM VETCHÝM

Divadelní představení Prachy!!! z pera autora Raye Cooneyho  je situační komedií, jejíž hrdinové se díky prachy_Sedmihorske_leto_CESKY-RAJ_V_AKCI_MALYnečekanému nálezu kufříku plného peněz ocitnou v neuvěřitelném řetězci stále se vršících lží, úskoků, výmluv a vydírání. Vidina bohatství rozmetá nejen poklidný život spořádaného manželského páru, ale vtáhne do hry i další aktéry. Jde o úžasnou komedii s hvězdným obsazením, kterou Divadlo Palace uvádí (a pravidelně vyprodává) od roku 2011. Pokud se chcete zasmát, odstartovat prázdniny a nebo jen na pár chvil zapomenout na svět kolem, přijďte se pobavit. Tohle představení (i nezapomenutelné herecké výkony) rozhodně stojí za vidění!

Další akcí Sedmihorského léta je pak 16. července koncert houslisty Pavla Šporcla s jeho veleúspěšným projektem Gipsy Way. Vystoupí společně s kapelou Gipsy Way Ensemble. Následuje oblíbená stand-up comedy Na Stojáka, koncert Věry Špinarové, Vlasty Redla s kapelou a o závěr léta (nejen Sedmihorského) se postará Jaroslav Dušek se svou Pátou dohodou. Toto představení je již beznadějně vyprodané. Na ostatní akce lze ještě koupit vstupenky na www.sedmihorskeleto.cz nebo na www.evstupenka.cz.

Program  Sedmihorské léto 2015

18.6. – Michal Hrůza & Kapela Hrůzy
30.6. – Prachy!!! – divadelní představení
– Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová a další

16.7. – Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble
23.7. – NA STOJÁKA – Lukáš Pavlásek, Karel Hynek,
Daniel Čech, Arnošt Frauenberg 

30.7. – Věra Špinarová & Adam Pavlík Band
13.8. – Vlasta Redl & kapela
20.8. – Pátá dohoda & Jaroslav Dušek

ČTĚTE TAKÉ:  26. 5. • DĚTSKÝ PROGRAM - KRÁSNÁ LOUKA FEST - Mladá Boleslav
Ukažte tento článek i vašim přátelům: