26. 9. • SJEZD A ZÁVOD TRAKTORŮ – Bozkov u Semil – ZRUŠENO

 

ZRUŠENO

Sobota 26. září bude patřit oblíbeným tradičním závodům traktorů v Bozkově u Semil. Letos se odehrají dramatické souboje v několika stálých kategoriích již po devatenácté a opět bude nač se dívat a komu fandit. Kromě doprovodného programu, kterými budou výstavy traktorů a techniky či ukázky jízdy tanku T-72 a TATRY 813 trucktrial, se diváci mohou těšit na představení vozidla LIAZ DAKAR, exhibici Biketrial show nebo exhibiční běžecký závod.

Celá akce bude odstartována v 11 hodin doprovodným programem, který je letos ještě pestřejší než v letech minulých. Jak už jsme nastínili, přijdou si na své fandové Dakaru, Biketrialu nebo běhání – návštěvníky čeká kromě hlavního a najdůležitějšího programu Biketrial show, Super Bozkov Race Run, ukázka techniky a mnoho dalšího.  Samotný závod bude odstartován ve 13 hodin. Během něho se dviáci pobaví v rámci pestré nabídky programu, nebo svým fanděním  mohou podporovat závodníky. I letos budou účastníci závodu soutěžit ve čtyřech tradičních kategoriích – domaděl, továrna do roku výroby 1967, továrna do roku výroby 1968 a tříkolky.
Atraktivní podívaná, stálost výkonu, ve které se soutěží a oslava vesnické techniky, to vše pro vás má stále oblíbenější akce v Bozkově.  Až do 16. hodiny, kdy proběhne vyhlášení výsledků, se tak budete velmi dobře bavit. Vezměte celou rodinu, přijďte si užít podzimní oslavu, zafandit, poznat nové stroje a třeba i zasoutěžit. Závod traktorů rozhodně stojí za vaši návštěvu!
Vstupné na akci je doslova symbolické. Dospělí zaplatí 80 Kč, děti a důchodci pak 40 Kč.

Více informací naleznete na www.obecbozkov.cz

PROGRAM
11.00
Doprovodný program
12.00
Prezentace techniky a závodníků
Tradiční čtyři kategorie: DOMADĚL, TOVÁRNA DO ROKU VÝROBY 1967, TOVÁRNA DO ROKU VÝROBY 1968, TŘÍKOLKY
13.00 Začátek závodu • v průběhu doprovodné akce a soutěže
16.00 Vyhlášení výsledků
Závodí se ve stálosti výkonů!

ČTĚTE TAKÉ:  3. 9. Nábor dětí do atletické přípravky - Stadion Ludvíka Daňka Turnov

Ukažte tento článek i vašim přátelům: