24.10. • KD PĚNČÍN OPĚT OŽIJE – KONCERT VISACÍ ZÁMEK UŽ V SOBOTU!

KD PĚNČÍN OPĚT OŽIJE DVĚMA VÝROČNÍMI KONCERTY

Do Kulturního domu Pěnčín u Turnova se opět vrací rockový nářez! A to hned dvakrát v rozmezí necelých dvou měsíců a s kapelami, které letos slaví významná výročí. Milovníci tvrdší muziky se rozhodně mají na co těšit!
Legendární punková kapela Visací zámek odstartuje oslavu svých 33. narozenin již tuto sobotu 24.října. Koncert se uskuteční  v rámci podzimního turné Kristova léta, během kterého je doprovází punkoví visaci_zamek_cesky_raj_v_akcisouputníci Plexis. Jeden ze zakladatelů kapely a hlavní textař Jan Haubert zve: „Od korunovace punkovým králem uběhl téměř rok a my stihli vyhlásit Punkový království na většině území  ČR. Ještě pár měst zbývá a to chceme dohnat během podzimního turné. Přijďte všichni!“

Druhou akcí bude 4. prosince koncert kapely Harlej. Pozor! Jde o koncert v rámci speciálního turné s názvem „Výroční turné Harlej 20 let, aneb Tak tady máš Bože co jsi chtěl“ a v našem regionu půjde o jejich jedinou zastávku! Kapela si pro své diváky připravila speciální program s hosty včele s Vláďou Šafránkem. Navíc slibují velkolepou scénu se speciálními efekty a během dvouhodinového koncertu všechny známé hity. Skupina Harlej dodává: „Nebude chybět ani hudební groteska „Toník a Vládík“ ve své vyšperkovanéharlej_cesky_raj_v_akci_logo formě a hlavně v originálním obsazení. Kromě hitů pak nasadíme i set písní, které normálně na koncertech nezaznívají a naopak žádaná „Proměna“ dostane akustický kabát“.
Vstupenky na obě akce seženete v předprodeji v tabáku U Vildy ve Skálově ulici v Turnově (nedaleko Náměstí Českého ráje), cena vstupenky v předprodeji VZ – 200 Kč, H – 290 Kč. Vstupenky na kapelu Harlej lze koupit také v síti Ticketstream.cz. Na místě pak budou vstupenky k sehnání za vyšší cenu VZ – 250 Kč, H – 350 Kč. Více se dozvíte na facebooku při zadání události.

ČTĚTE TAKÉ:  VELKÁ SOUTĚŽ S FIRMOU MATRACE HAKEN – 5. otázka

SOUTĚŽ O 4 VSTUPENKY NA KONCERT HARLEJ!  Otázku najdete v říjnovém vydání novin. Odpovědi zasílejte přes formulář na www.ceskyrajvakci.cz/soutez. Vyhrává  5., 10., 15. a 20. správná odpověď.

Ukažte tento článek i vašim přátelům: