23.7. • Sedmihorské léto rozesměje (nejen) Lukáš Pavlásek a Na stojáka

Hudební a divadelní Sedmihorské léto už má za sebou tři úspěšné akce, se čtvrtou – stand-up comedy Na stojáka – se dostává do druhé poloviny svého šestého ročníku.
Česky_raj_v_akci_Na_stojaka_Sedmihorské léto 2015Na podiu v Sedmihorkách u Turnova vystoupí už tento čtvrtek 23. července  kromě oblíbeného Lukáše Pavláska, který je znám nejen z tohoto původně televizního pořadu, ale také díky vtipným reklamám jednoho mobilního operátora, další tři oblíbenci – Arnošt Frauenberg, Karel Hynek a Daniel Čech. Diváci se mohou těšit na vtipy a scénky, které rozhodně pobaví.

Sedmihorské léto pak během července a srpna nabízí další kulturní zážitky. Červencové akce uzavře koncert Věry Špinarové, která vystoupí 30.7. V srpnu – konkrétně ve čtvrtek 13.8.  – čeká na milovníky poetických textů a krásné hudby koncert Vlasty Redla s kapelou. Poslední, již vyprodanou akcí je pak Pátá Dohoda Jaroslava Duška.

Rozhovory se všemi vystupujícími letošního ročníku, mezi kterými je Jaroslav Dušek, Ondřej Vetchý, Pavel Šporcl, Věra Špinarová, Lukáš Pavlásek, Arnošt Frauenberg, Michal Hrůza a nově také Vlasta Redl, si můžete přečíst na www.sedmihorskeleto.cz, kde zároveň naleznete informace o všech nadcházejících akcích. Vstupenky pak tamtéž, nebo na www.evstupenka.cz.

Program 2015

18.6. – Michal Hrůza & Kapela Hrůzy
30.6. – Prachy!!! – divadelní představení
– Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová a další

16.7. – Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble
23.7. – NA STOJÁKA – Lukáš Pavlásek, Karel Hynek,
Daniel Čech, Arnošt Frauenberg 

30.7. – Věra Špinarová & Adam Pavlík Band
13.8. – Vlasta Redl & kapela
20.8. – Pátá dohoda & Jaroslav Dušek

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  do 19. 5. • Libuše Pražáková – Zapomenuté pláně - Výstava - Galerie Detesk, Železný Brod