22. 5. – MARTA TŐPFEROVÁ & MILOKRAJ – Škoda Muzeum – Mladá Boleslav

MARTA TŐPFEROVÁ & MILOKRAJ

Pondělí 22. května 2017 od 19 hodin

Marta Töpferová patří spolu s Ivou Bittovou a Markétou Irglovou k českým písničkářkám, které uspěly i na mezinárodní hudební scéně. Po emigraci v roce 1987 žila v USA i Španělsku. Vydala čtyři alba ve španělštině, jedno v angličtině a v češtině. Je představitelkou tzv. World music. Do ŠKODA Muzea přijede již podruhé. Představí se v jedinečném stylovém mixu její vlastní nové tvorby, česky i španělsky v rámci turné k novému albu. Doprovodí ji Stano Palúch na housle,  Marcel Comendant na cimbál,  David Dorůžka na kytaru a Petr Dvorský na kontrabas. Marta zpívá a hraje na venezuelský čtyřstrunný nástroj – cuatro.

 

ŠKODA Muzeum připravilo další abonentní koncertní cyklus, tentokráte věnovaný výjimečným umělkyním písničkové scény. Předprodej vstupenek denně od 9 do 17 hodin na pokladně ŠKODA Muzea, předprodej abonentek v ceně 600 Kč, jednotlivé vstupenky za 250 Kč v prodeji od 23. 1. 2017.

ŠKODA Muzeum, Tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav, T: +420 326 832 038, E: muzeum@skoda-auto.cz, muzeum.skoda-auto.cz

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  2. 11. • VOLUPSIJE: 50 LET - Eurocentrum Jablonec nad Nisou
Real time web analytics, Wordpress visitor counter, Wordpress visitor tracking