21. 2. • CARL PALMER’S ELP LEGACY – Eurocentrum Jablonec nad Nisou

CARL PALMER’S ELP LEGACY (GB)
Jediné české vystoupení v rámci krátkého evropského turné skupiny bubeníka slavných skupin ELP a Asia

Carl Palmer patří mezi nejproslulejší rockové bubeníky všech dob. Nejvíce se proslavil jako zakládající člen skupin EPL (Emerson Lake & Palmer) a Asia.Stejně jako na předchozích sólových turné, Palmer představuje nové výrazné aranže nejoblíbenějších skladeb ELP, které doplňuje dalšími kompozicemi. Tato charizmatická osobnost, která přenesla bicí soupravu do popředí rockové hudby přitom stále využívá a na koncertech inovativní hráčské techniky.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY

Carl Palmer’s ELP Legacy funguje nejčastěji jako energické power trio známé svou technickou precizností. Vedle Palmera za bicími a perkusemi zde vystupuje kytarista Paul Bielatowicz a basista Simon Fitzpatrick. Na aktuálním turné trojici doprovodí Lino Vairetti z italské progrockové skupiny Osanna.

“Skupina běží na plné pecky a nikdy nezněla lépe,” říká Palmer. “Fanoušci mohou očekávat vedle největších hitů ELP i několik epických skladeb.”

Cena vstupenek: sezení: plná: 490/390/290 Kč, studenti a ZTP: 245/195/145 Kč, stání: plná: 290 Kč, studenti a ZTP: 145 Kč. Vstupenky jsou v prodeji v on-line shopu a v pokladně Eurocentra.
On-line prodej končí den před začátkem akce.

VÍCE INFO: http://www.ejbc.cz/akce-koncerty-besedy/#1541594286304-ecd1038f-28cf

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  16. 3. • 108 POZDRAVŮ SLUNCI - Recall Centrum - Sedmihorky u Turnova