19. 9. • VISÁCÍ ZÁMEK – Bozkov u Semil

Legendární skupina Visací zámek vydala po pěti letech dlouho očekávané album „Anarchie a total chaos“. Jde o šestnácté album „Visáčů“, na které navazuje stejnojmenné turné, kdy jejich fandové mají jedinečnou možnost zažít naživo nové písně i osvědčené hity. Navíc exkluzivně na jediném místě v regionu – ve vyhlášené sokolovně v Bozkově u Semil, kterou rozduní punkové tóny v sobotu 19. září (přeloženo z dubna).

Visací zámek působí na české hudební scéně od roku 1982 a je považován za nejstarší českou punkovou legendu, která hraje stále v původní sestavě. Nové album je dle slov samotných autorů „pěkně ostré“, a to nejen zvukově, ale i textově. Přitom je v nahrávkách i spousta legrace. Do skládání se zapojili všichni „Visáči“, takže jde o velmi pestré album. Písně jako Tam-tam, Vegetarián nebo Pípa hraje Visací zámek už delší dobu na koncertech. Některé songy ale nazkoušel až během nahrávání a jde o úplné novinky – například Na úřadě, Zlověstně palmy šumí či Polednice. Koncert v Bozkově bude tedy nabitý novými peckami, ale samozřejmě i hity, které nikdy nesmí chybět. Předkapelou navíc bude věhlasná punková skupina E!E. A po skončení koncertu čeká zájemce také afterparty s DJ BALY. Tuhle akci prostě nelze minout!

Vstupenky v tradičních předprodejích:  IC Semily, IC Železný Brod, Obecní úřad Bozkov (tel: 481 628 169) a v Trafice U Vildy Turnov. Online na www.ticketstream.cz. Vstupenky budou k dispozici také na místě. Cena v předprodeji 300 Kč, na místě 350 Kč. Využít můžete také autobus ze Semil v 19.30 hod a zpět po konci akce. Více informací ke koncertu najdete na www.obecbozkov.cz 

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT SKUPINY VISACÍ ZÁMEK DO BOZKOVA 

 

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  do 6. 9. • Miroslav Kemel - Karikatury & Svět kostiček - aneb SEVA český fenomén - Muzeum Nová Paka