13. 10. • TŘI SESTRY – Bozkov u Semil

ROCKOVÝ BOZKOV PŘIVEZE DALŠÍ PODZIMNÍ KONCERTY. TĚŠTE SE NA TŘI SESTRY A KOMUNÁL

Sokolovna v Bozkově u Semil je místem, které je legendární, vyhlášené a oblíbené. Koncerty v ní mají neskutečný náboj a atmosféru. A navíc. Vrací se každý rok s programem, který nadchne všechny rockové duše i samotné hudebníky. Tři sestry odstartují podzimní koncerty v sobotu 13. října.

Tři sestry s frontmanem Lou Fanánkem Hagen, se do Bozkova vrací velmi rády a pravidelně. Loňský i předloňský říjen tam odehrály skvělé koncerty a letos, opět po roce, tomu nebude jinak! Kapela na svých stránkách zveřejnila poděkování svým fandům, které mluví za vše: „Díky všem za parádní přijetí v našem rozmilém Bozkově u Semil.“ A pokud jakýkoliv interpret hraje na nějakém místě rád, dostává koncert mnohem větší rozměr a intenzitu a fanoušci si užívají mnohem více energie, než na jiných místech. Pro milovníky Tří sester je tak téměř povinností na tomto koncertě nechybět!

V rámci koncertu v Bozkově se můžete těšit na všechny hity kapely, skvělou zábavu, dokonalý koncert a hlavně výborný mejdan se slavnými Třemi sestrami. Kromě nich v tento večer vystoupí také speciální host – Kohout plaší smrt – známá punk rocková kapela z Liberce.

Druhým koncertem podzimního rockového nářezu v Bozkově pak bude 3. listopadu kapela Komunál s hostujícími Debill Heads.

Koncert Tří sester se uskuteční v sobotu 13. 10. od 20 hodin a vstupenky na něj si můžete pořídit v obvyklých předprodejích za zvýhodněnou cenu 260 Kč a to v IC Semily, IC Železný Brod, Obecní úřad Bozkov (tel: 481 628 169) a v Trafice U Vildy Turnov. Online potom na www.evstupenka.cz. Vstupenky budou také na místě za cenu 290 Kč. Více informací ke koncertu najdete na www.obecbozkov.cz

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Březnové vydání ČRVA ve schránkách od pátku 13. 3. & pdf ke stažení