11. – 13. 11. • Kola 2016 a TUNING SHOW 2016 – Výstaviště Lysá nad Labem – 1+1 vstupenka zdarma s ČRVA

Kola 2016 a TUNING SHOW 2016

11.11.2016 – 13.11.2016

21. výstava automobilů, motocyklů a jejich příslušenství

Na výstavě Autosalon KOLA 2016, která bude probíhat od 11. do 13. listopadu 2016 na výstavišti v Lysé nad Labem, vždy 9 – 17 h, budou mít návštěvníci možnost podrobně se seznámit nejen s novým SUV Škoda Kodiaq, ale také s novým Seatem Ateca, Toyotou C-HR a dalšími novinkami i tradičními modely téměř všech automobilových značek. Těšit se můžete také na tuningové skvosty, závodní automobily a motocykly.

1 + 1 VSTUPENKA ZDARMA TADY      

Cílem výstavy KOLA 2016 je ve třech výstavních halách i na venkovní ploše ukázat široké veřejnosti nejen osobní a užitkové vozy, ale zároveň ve zvláštní expozici seznámit návštěvníky s automobily nominovanými do ankety Auto roku 2017 v České republice.  Formou přímého importu se vedle Škodovky zúčastní také Toyota a Ford, které představí své novinky. Další automobilové značky, jako např. Seat, Renault, Dacia, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Hyundai, VW a další, budou zastoupeny formou dealerství. Dospívající mládež se může těšit na vozy francouzské značky Chatenet, které jsou pro řidiče už od patnácti let. Vystaveny zde budou i motocyklové novinky a jejich doplňky.

Společně s Autosalonem bude probíhat 17. ročník výstavy Rychlá kola, která představí průřez všemi odvětvími motoristického sportu u nás řadou exkluzivních exponátů, ukázek, besed a autogramiád se špičkovými závodníky a letošními olympioniky. Těšit se můžete například na závodníka Václava Fejfara nebo na držitele medailí ze ZOH a z MS běhu na lyžích Lukáše Bauera.

 

V samostatné sekci Tuningshow se představí auta, která se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží. Těšit se můžete i na speciály připravené např. na drifty nebo sprinty. V sobotu se uskuteční tradiční Tuning sraz, na kterém mají návštěvníci možnost hlasovat pro nejhezčí vůz tohoto srazu.

ČTĚTE TAKÉ:  24. - 25. 5. • FESTIVAL KRÁSNÁ LOUKA - Mladá Boleslav

 

 

PROFIL VÝSTAVY:

● automobily osobní, užitkové                               ● motocykly všech kubatur

● náhradní díly                                                          ● diagnostika

● doplňky příslušenství                                           ● servis

● autokosmetika                                                       ● ostatní motoristické obory

● opravárenství

● odborné časopisy

VÍCE INFORMACÍ O AKCI: http://www.vll.cz/veletrh-226

VSTUPNÉ 1 + 1 ZDARMA SI STÁHNĚTE A VYTISKNĚTE TADY:

kola_tuning-show-2016-lysa-nad-labem-sleva-na-vstupne-cesky-raj-v-akci

Ukažte tento článek i vašim přátelům: